11234.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. Hátoldalán olvashatatlan felirattal. Üvegezett keretben. 20,5×26,5 cm