10953.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista férfi portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm