11235.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Vörös-sárga-szürke kompozíció.Olaj, papír. Paszpartun Reform hetilap 1988-89 körüli bélyegzőjével és 2 beazonosítandó aláírással. Üvegezett fakeretben, 25×18 cm