10964.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Vitorlás egy Velence közeli lagunában. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 15x22