10941.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Szent (Nepomuki Szent János?). Olaj, vászon. Hátoldalán régi gyűjtemányi viaszpecséttel. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 68,5x55 cm.