10973.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
Jelzés nélkül, XVIII. v. XIX. sz. festő: Utolsó vacsora. Olaj, fémlemez, kisebb sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 22,5x17 cm