10948.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Cigarettázó fiú portréja. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40,5x30 cm