11232.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
16
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Harisnyát felhúzó, lergén öltözött hölgy. Olaj, karton. Korabeli, szecessziós fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező címkéjével. 53,5x34,5 cm