10954.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, hódmezővásárhelyi iskola: Alföldi táj. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 46x66 cm.