10970.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jelenet. Olaj, vsázon. javított, sérült. Fakeretben. 53x67 cm