10971.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Fütyülő kisfiú. Olaj, vászon. Apró sérüléssel. Proveniencia: Bruce Kodner Galleries, Lake Worth, Florida, aukció 2009.IV.5. Dekoratív fakeretben. 39x26 cm