10972.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Jelzés nélkül, magyar festő, XX. sz. első fele-közepe: Napos udvar menyecskével. Olaj, vászon. 62x86,5 cm.