10965.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Kiss jelzéssel: Jelenet. Olaj, vászon. Javított, kissé sérült. 80x100 cm