10966.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
Kovács jelzéssel (Tornai Gyula után?): Hárem. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 64x98 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!