11000.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
M. Dán (?) jelzéssel: Vízparti táj (Erdély?). Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 65,5x95,5 cm