11047.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
MJE jelzéssel: Madarak az ágon. Vegyes technika, selyem. Dekoratív, üvegezettm kissé sérült fa képkeretben. Belső méret: 44×34,5 cm