11107.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
13 000 HUF
34,48 EUR, 37,14 USD
Olvashatatlan (Baschán?) jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm