11151.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan (Be...?) jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 23x17 cm