11108.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Olvashatatlan (Gachal?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×67 cm