11114.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Olvashatatlan (Sándor Antal?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x49 cm.