10968.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Olvashatatlan (Somogyi?) jelzéssel: Kisvárosi utca (Szentendre?). Olaj, farost, fakeretben. 50x68,5 cm