11168.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Olvashatatlan (Sugár?) jelzéssel: Park. Olaj, karton. 36,5x50 cm. Fakeretben.