11109.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
42,44 EUR, 45,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50x70 cm