11156.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Budapest, Vilmos császár út/Váci körút (Bajcsy-Zsilinszky út) - Andrássy út sarok villamossal. Rézkarc, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 16x11,5 cm