11130.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Búsuló juhász. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 31,5x23 cm.