11153.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Cigánylány. Olaj, vászon. Jelzett Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 80x60 cm