10956.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Fitz Gyula?): Dávid, 1991. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×28 cm