11162.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kisdiákok. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 17×21 cm