11134.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes utca (Tabán?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 40x28,5 cm