11113.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
79,58 EUR, 85,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Németh György?), XX. sz. első fele/közepe: Lovaskocsi. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm