11150.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Rázó?): Csendélet, 1960. Olaj, vászon. 60×40 cm