10967. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Női arckép. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 28,5×23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras