11111.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött festő: Fejkendős hölgy portréja. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm