11129.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
22,55 EUR, 24,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően vietnámi alkotó, XX: sz. második fele: Városrészlet kerékpározókkal. Akvarell, selyem. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 55x37,5 cm.