10962.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
35 000 HUF
94,59 EUR, 102,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 41x50,5 cm