10944.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
Papp jelzéssel (Papp Aurél?), feltehetően XX. sz. eleje, nagybányai festő: Tehenek. Olaj, vászon, fakeretben. 49,5x57,5 cm