10996.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Ponekker jelzéssel: Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben. 40x50 cm