10947.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
RR jelzéssel, XX. sz. eleje: Vetkőző gésa (női hátakt). Olaj, karton, hátoldalán címkén korabeli címkén feliratozott: "Rhédey Rezső- TokioJosyvare- Vetkőző gésa zöld megvilágításban és háttérben, 30x23,5 cm. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben.