10950.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
S Kischkin (?) jelzéssel: Lovasszán a hóviharban. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 70x101 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!