10999.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
S. Schiday jelzéssel, feltehetően 1920-30 körül működött magyar festő. Csendélet. Olaj, vászon. 40x49,5 cm. Dekoratív fakeretben.