11040.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Schéner jelzéssel: Vitorlások. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekel. Fakeretben, 50×71 cm