11041.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Szi Jelzéssel: Vitorláskikötő. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 28x21 cm