10991.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
TM jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. Fakeretben. 33,5x47 cm.