Stich Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2988297
11278
468
14000
Engravings
3026489
11279
468
14000
Engravings
3085865
11280
468
Engravings
cca 1900 Pázmány Péter portréja, kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, 14x12 cm
3080703
11281
468
2200
Engravings
3080686
11282
468
3400
Engravings
3088657
11283
468
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)-G. Hels: A kisdisznódi templom Erdélyben, Michelsberg in Siebenbürgen, Darmstadt, G. G. Lange, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, kissé foltos, 12x17 cm, paszpartu: 24x29 cm
3062485
11284
468
Engravings
3062482
11285
468
Engravings
Szentháromság-székesegyház (Szentpétervár). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14x9,5 cm
3026443
11286
468
Engravings
2866656
11287
468
Engravings
1941 Atelier Sopra női divat nyomat paszpartuban 24x34 cm
3147184
11288
468
Engravings
François Boucher (1703-1770) festménye után: La musette. Heliogravűr, papír. Jelzett a metszeten. Braun& Cie. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 36×46 cm
3168072
11289
468
Engravings
cca 1860 Felvidék, Uri utca a bártfai fürdőben Tátra, színezett fametszet, paszpartuban 15x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen