11288.
468. Gelaufene Fernauktion
Stich
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
François Boucher (1703-1770) festménye után: La musette. Heliogravűr, papÃr. Jelzett a metszeten. Braun& Cie. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. DekoratÃv, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 36×46 cm