11260.
468. Gelaufene Fernauktion
Stich
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Gainsborough után, Sydney Ernest Wilson (1869-) metszése, 2 db mű: Lady Sheffield és Mary Graham portréja. Mezzotinto, papír. Mindkettő jelzett. Üvegezett fakeretben, 30,5×25 cm