11261.
468. Gelaufene Fernauktion
Stich
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Könyves Kálmán király portréja. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. XVII. sz. 22x14 cm. Üvegezett fakeretben.