11330.
468. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 200 HUF
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Julius Umbach (1815-1877): Vác / Waitzen. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 12,5x17,5 cm,