11332.
468. Gelaufene Fernauktion
Stich
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Urbino (Itália) Litográfia, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. Kissé foxing foltos. Üvegezett fakeretben. 36,5x44 cm