11335.
468. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
XVIII. sz. Katonai témájú metszet, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, kis foltokkal, 15x8,5 cm.